Firma Peter Renz – sprzedaż części i serwis koncernu ZF

Firma Peter Renz jest generalnym przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem koncernu ZF Friedrichshafen AG od 1992r.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych technologii i wiedzy technicznej, możemy naszym Klientom zapewnić profesjonalną pomoc w zakresie doboru podzespołów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego mechanicznych oraz automatycznych skrzyń biegów.

Poza sprzedażą oraz serwisem manualnych i automatycznych przekładni, specjalizujemy się również w serwisie podzespołów samochodowych, takich jak przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, przystawki odbioru mocy, reduktory, osie, tylne mosty i inne elementy oraz zespoły wchodzące w skład układów napędowych pojazdów mechanicznych, jednostek pływających i latających.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalne podejście do napraw gwarancyjnych, a także pogwarancyjnych, które wykonujemy tylko na oryginalnych częściach. W naszej pracy wykorzystujemy tylko nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, a dostęp do praktycznej wiedzy technologicznej zapewnia nam koncern ZF Friedrichshafen AG.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielstwem.

 

 

See presentation of our company in english

 

Czym się zajmujemy?

logo zf www.ZF.commechaniczne i automatyczne skrzynie biegów, skrzynie przekładniowe, reduktory, przekładnie kątowe, zwolnicie, tylne mosty i osie, przystawki odbioru mocy, przekładnie i kolumny kierownicze

logo mtu

www.mtu-online.comsilniki wysokoprężne do pojazdów szynowych, 
autobusów szynowych, ciężkich maszyn 
budowlanych, roboczych i rolniczych

hywemawww.hywema.deśrubowe podnośniki warsztatowe o bardzo szerokich zastosowaniach

 

zf sachs
amortyzatory do pojazdów szynowych

 

telma

www.telmapolska.plretardery elektromagnetyczne (elektromagnetyczne zwalniacze)